izmir otomatik kepenk

Önceden kablolanmış,dahili kontrol ünitesi sayesinde hızlı kolay kurulum. ezilme önleme koruması, tahrik torkunu direkt kontrol eden elektronik cihazla sağlanmaktadır. Motor tek yönlü olduğu için elekrik kilidine ihtiyaç duymaz. Güç kesintisi durumunda anahtar korumalı boşa alma aparatının çevrilmesi kapının elle açılıp kapanmasını mümkün kılar. Basitleştirilmiş ekran üzerinden kolayca programlanabilir.

Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir. Otomatik bahçe kapılarında uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Bahçe kapısı motoru taktırırkken önemli bir etkende kullanıcı sayısıdır. Yani günlük kaç araç girip çıkacağı çok önemlidir. Buna göre motor seçimi yapılmalısı daha sağlıklı olacaktır.

Nasıl Çalışır ?

Otomatik bahçe kapısı motoru,üzerindeki pinyon dişli dediğimiz aktarma dişlisinin kapı üzerine döşenen kremiyer dişlisini çevirerek çalışan bir sistemdir. Kremiyer dişli üzerine monte edilen sviç aparatları motor dişlisinin üzerindeki sviç yayına çarpası ile durmasını sağlar. İsteğe bağlı olarak elektronik kart üzerinden açıldıktan belli bir süre sonra otomatik olarak kapanabilmektedir. Firmamızda kullanmakta olduğumuz Faac otomatik bahçe kapısı motorları 2 yıl süre garantimiz altındadır. Ayrıca 10 yıl yedek parça garantimiz vardır.

Set İçerisindeki Ürünler

Otomatik bahçe kapısı motoru
Flaşör(lamba)
Emniyet Fotoseli
Kremiyer dişli 4 metre

 

Ücretsiz Keşif Fırsatı !

Mekanınıza özel ücretsiz keşif yapalım ve size en özel fiyatı çıkartalım. 

Firmamız

Nil Kepenk, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile otomatik kepenk sektöründe öncü firmalardan olmuştur. Kaliteli malzemelerin müşteriye sunulması, üretimde kaliteyi hedef seçmesi Nil Otomatik Kepenk’in öncelikli hedefi olup, yıllardır sektörde bunu gerçekleştirmektedir.

İletişim Bilgilerimiz

7/24 Müşteri Desteği:
0 (232) 271 07 40
0 541 837 58 67

E-Destek:
info@nilotomatikkepenk.com

Adres Bilgileri:
Yunus Emre Mah. 4056 Sk. No: 4/A
Karabağlar / İZMİR

Yardıma mı ihtiyacınız var?